Dom im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo - Terapeutyczna w Gdańsku zatrudni osobę (kucharz lub pomoc kuchenna) do przygotowywania posiłków dla dzieci przebywających w Domu im. J. Korczaka

Główne zadania na zajmowanym stanowisku:

1.Przygotowywanie posiłków zgodnie z zatwierdzonym jadłospisem i reżimem sanitarnym,

2.Dbałość o odpowiednie przechowywanie produktów wydanych do produkcji,
3.Dbanie o należytą jakość i smak przygotowywanych posiłków,
4.Wydawanie posiłków dla dzieci.

Wymagane wykształcenie:

Ukończona minimum szkoła
zawodowa o profilu gastronomicznym (stanowisko kucharz) lub podstawowa (pomoc kuchenna)
a także
Wiedza z zakresu sposobów przygotowania posiłków,  znajomość przepisów kulinarnych oraz podstaw zasad żywienia dzieci niepełnosprawnych i chorych.

Oferujemy:

umowę o pracę
praca w miłej atmosferze
Zakładowy Fundusz Świadczeń  Socjalnych