Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko WYCHOWAWCA

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu, będzie tak jak my z pasją podchodzić do swojej pracy. Nasz Dom jest bezpiecznym, pełnym ciepła miejscem, gdzie staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju każdego dziecka.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania, chcesz zdobyć doświadczenie na stanowisku wychowawcy w wyjątkowym miejscu zapraszamy, wyślij CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Na oferty czekamy do 15 listopada

Wymagania: ukończone studia wyższe:
a) na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub

b) na innym kierunku w zakresie resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, albo
c) na innym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji;

Obowiązki :
Opieka i pielęgnacja dzieci przebywających w Domu im. J. Korczaka

Wymagania:
Wiedza z zakresu metod pracy z dzieckiem niepełnosprawnym

Cechy osobowości:
Cierpliwość, empatia, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność.

 

W CV proszę zamieścić klauzulę :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zamówienie publiczne na "Zakup samochodu 9 osobowego przystosowanego do przewozu 1 osoby na wózku inwalidzkim, na potrzeby Domu im. J. Korczaka Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Gdańsku".

Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję że administratorem danych osobowych jest Dom im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku, ul. Abrahama 56, 80-307 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w zbiorze OFERENCI  jest Ustawa z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzania zamówienia publicznego lub innej formy postępowania wynikającej z przepisów prawa, a osoba, której dane dotyczą, oraz osoby przez nią upoważnione mają prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie o zamówieniu

SIWZ.pdf

SIWZ - wersja edytowalna.docx

Odpowiedzi na pytania 1

Informacja z otwarcia ofert

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty