Okres świąteczny w naszym Domu, tak jak w każdym domu na świecie jest czasem bardzo wyjątkowym.

Duch świąt jest obecny przez cały grudzień dzięki odwiedzającym nasz Dom gościom. Nasze dzieci odwiedzają inne dzieci - uczniowie szkół z jasełkami, występami świątecznymi, odwiedzają nas firmy, szkoły, przedszkola, Motomikołaje, ludzie dobrej woli z prezentami, darami zebranymi podczas różnego rodzaju zbiórek. Nasze dzieci uczestniczą w wyjściach świątecznych: zabawa w Krainie Elfów, spotkania z Mikołajem.

Sam czas świąteczny staramy się przeżyć w sposób bardzo uroczysty. Na każdej z trzech grup naszego Domu stoi pięknie przybrana choinka, a pod każdą z nich stoją wymarzone prezenty, za które bardzo dziękujemy elfom, które te prezenty do naszego Domu przywiozły pięknie zapakowane. Elfami w tym roku były: Tom-Tech, Aspire Systems Poland i State Street Corporation. Ale święta to nie tylko prezenty to również wspólna dla wszystkich dzieci uroczysta wieczerza wilijna. Na pięknie przybranym świątecznym stole stoją dania tradycyjne, które przygotowują nasze Panie kucharki, a przed jedzeniem dzielimy się opłatkiem składając sobie życzenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy w okresie świątecznym o nas pomyśleli, którzy nas odwiedzili, którzy nas wspomogli. Życzymy wszystkim przyjaciołom: tym małym i dużym, aby duch świąteczny pozostał z Wami na dłużej, a radość, uśmiech i szczęście towarzyszyło Wam każdego dnia.

2019